Kontaktirajte nas
+8618700875368
br.6 Zhangba Prvo St, Xian Visoko - Tehnika Površina, Shaanxi Pokrajina
JIS D 0203 Komora za ispitivanje kiše i prskanja
Standard: JIS D 0203
Unutarnje dimenzije (mm): 1000*1000*1000 D*Š*V
Mlaznica za kišu: 2 rupe
Uzorak do mlaznice: pribl. 400 mm
R1 Protok vode: 1,9 L/min.
R2 Protok vode: 3,3 L/min.
S1 Protok vode: 24,5 L/min
S2 Protok vode: 39,2 L/min
Naziv: JIS D 0203 Komora za ispitivanje kišom
Opis
LIB Environmental jedan je od profesionalnih i vjerodostojnih proizvođača komora za klimatska i ekološka ispitivanja u Kini. Opremljeni profesionalnom tvornicom, možemo vam ponuditi jis d 0203 komoru za ispitivanje kiše i prskanja po konkurentnoj cijeni. Sada imamo visokokvalitetnu komoru za ispitivanje kiše i prskanja jis d 0203 za prodaju, dobrodošli da kupite našu komoru za ispitivanje po niskoj cijeni i provjerite cijenu kod našeg dobavljača.
JIS D 0203 komora za ispitivanje kiše i prskanjaproizvedeno u skladu sa standardom ispitivanja otpornosti na vlagu i vodu JIS-D0203 automobilskih dijelova. Ovaj standard se koristi za različite vrste otpornosti na vlagu i vodu automobilskih dijelova, Metoda ispitivanja uključuje: M1, M2; R1, R2; S1, S2; D1, D2, D3
Značajke
● R1 R2 Ispitivanje kišom
● 2 mlaznice za kišu, promjer otvora Φ1,2 mm
● S1 S2 Test raspršivanjem
● 40 mlaznice za prskanje, promjer otvora Φ0,5 mm
● Standard JIS D 0203
● Sustav recirkulacije vode
● Automatska opskrba vodom
● Kontroler zaslona osjetljivog na dodir s programibilnim zaslonom u boji
● USB i Ethernet
● Unutarnje osvjetljenje u prostoriji za testiranje
● Sustav sigurnosne zaštite
● CE oznaka, ISO17025 kalibracija
Glavni tehnički parametar
| Ime | JIS D 0203 Komora za ispitivanje kiše i prskanja |
| Model | R-1000JIS |
| Unutarnje dimenzije (mm) | 1000*1000*1000 D*W*H |
| Ukupne dimenzije (mm) | 1100*1460*1900 D*W*H |
| Unutarnji volumen (L) | 1000 |
| Udaljenost od uzorka do mlaznice | Otprilike 400 mm |
| Mlaznica za kišu | 2 rupe |
| Otvor za mlaznicu za kišu | Φ0.5 mm |
| R1 Brzina protoka vode | 1,9L/min. |
| R2 Protok vode | 3,3L/min. |
| Mlaznica za prskanje | 40 rupa |
| Otvor za raspršivač | Φ1,2 mm |
| S1 Protok vode | 24,5L/min |
| S2 Protok vode | 39,2L/min |
| Pritisak vode na mlaznici | {{0}}.03 ~ 0,30MPA |
| Brzina rotacije gramofona | 17 o/min |
| Kontrola pritiska vode | Mjerač protoka |
| Kontrolor | Programabilni kontroler LCD zaslona u boji osjetljivog na dodir |
| Ethernet veza, PC Link, USB |
Više pojedinosti
![]() | |
1. Ispitivanje prskanja kišom JIS D 0203 komora za ispitivanje raspršenom vodom opremljena raspršivanjem može izvoditi R1, R2, S1, S2 testove | 2. Prozor za gledanje Dvoslojno kaljeno staklo, posebno dizajnirana brtva, s dobrom otpornošću na udarce i sprječavanjem curenja vode. |
![]() | |
3. Okretna ploča Gramofon je izrađen od nehrđajućeg čelika 304, brzina i kut se mogu podešavati Uzorak treba biti čvrsto fiksiran na okretnoj ploči. | 4. Kontrolor LIB također može unaprijed postaviti program u kontroler na temelju zahtjeva korisnika za testiranje. Postavljeni jezik sustava je engleski kao standard. |
Vrsta testa
Komora za ispitivanje kišom za automobilske dijelove:
* Ispitivanje vlage
M1: Istražite performanse relativne vlažnosti dijela.
M2: Istražite performanse dijelova u uvjetima visoke temperature i vlage.
* Ispitivanje prskalicom
R1: Istražite performanse dijelova u kontaktu s kapljicama vode.
R2: Istražite izvedbu dijela u slučaju neizravne kiše ili prskanja.
* Ispitivanje raspršenom vodom
S1: Istražite izvedbu dijela u slučaju neizravne kiše ili prskanja.
S2: Istražite performanse dijelova u uvjetima jake vode,
* Test uranjanja u vodu
D1: Istražite izvedbu dijela pod privremenim uranjanjem u vodu.
D2: Istražite rad dijelova koji su stalno uronjeni u vodu ili dijelova koji su potpuno vodootporni.
D3: Istražite učinkovitost vodootpornih dijelova posebne namjene.
Paketi
Vodootporna ispitna komora za kišu koristi standardnu drvenu kutiju za izvoz
Može se koristiti za pomorski, zračni, željeznički i kamionski prijevoz
Veličina paketa: 3,4 m³, bruto težina: 410 kg
Pošaljite email da biste dobili besplatnu ponudu
Popularni tagovi: jis d 0203 komora za ispitivanje kiše i prskanja, proizvođači, dobavljači, tvornica, cijena, cijena, rabljeno, specifikacija, na prodaju
Mogli biste i voljeti
















