Kontaktirajte nas
+8618700875368
br.6 Zhangba Prvo St, Xian Visoko - Tehnika Površina, Shaanxi Pokrajina
Komora za ispitivanje uranjanjem u vodu
Zadovoljite standarde ispitivanja IPX7 IPX8;
U skladu s IEC60529;
Pritisak vode: 50m dubinskog pritiska vode (MAKSIMALNO: 5KG/M3);
Korisni volumen: promjer 600 mm visina 1500 mm; naziv: komora za ispitivanje kišom Ipx8
Opis
LIB Environmental jedan je od profesionalnih i vjerodostojnih proizvođača komora za klimatska i ekološka ispitivanja u Kini. Opremljeni profesionalnom tvornicom, možemo vam ponuditi komoru za testiranje uranjanja u vodu s konkurentnom cijenom. Sada imamo visokokvalitetnu komoru za testiranje uranjanja u vodu za prodaju, dobrodošli da kupite našu komoru za testiranje po niskoj cijeni i provjerite cijenu kod našeg dobavljača.
Komora za ispitivanje uranjanjem u vodukoristi se za izvođenje ispitivanja za ispitivanje stupnja zaštite koju osigurava kućište proizvoda. Razina zaštite od prodora vode predstavljena je IP kodom. Sve LIB ispitne komore u potpunosti su u skladu s IEC 60529 (IP Code standard), ISO20653 i drugim međunarodnim standardima.
Parametri proizvoda
| Ime | Komora za ispitivanje uranjanjem u vodu |
| Korisni volumen: | Promjer 600mm *Visina 1500mm. |
| Materijal | A3 čelična ploča, debljina stijenke 15 mm; |
| Pritisak | Može simulirati pritisak vode na dubini od 50 m (MAKSIMALNO: 5 KG/M3) |
| Opskrba vodom | Automatska opskrba vodom |
| Kontrolor | Upravljač zaslonom osjetljivim na dodir u boji |
| Otvoreni način rada | pneumatski lift sa sigurnosnom bravom. |
| Nazivna snaga | 3500W |
| Napajanje | AC380V 50HZ |
IPX7 IPX8
IPX7 testiranje: ■IP X7 ispitivanje uranjanjem definirano je kao uranjanje u vodu do jednog metra. ■Zahtjev IPX7 testa vodootpornosti je da se ulazak vode ne smatra štetnim količinama. Ovo se utvrđivanje provodi kada se kućište uroni u vodu pod definiranim uvjetima tlaka i vremena. ■Definirani uvjeti mogu biti voda na određenoj temperaturi. Također može biti tekućina određenog saliniteta ili upotreba drugih kemikalija. ■Detalji testa uključuju trajanje testa od 30 minuta i dubinu vode manju od jednog metra. ■Komora za ispitivanje uranjanja u vodu s ocjenom IPX7 može zadovoljiti zahtjeve ovog ispitivanja prodora vode. | IPX8 testiranje: ■IP X8 ispitivanje uranjanjem definira se kao uranjanje u vodu dubinu od jednog metra. ■Zahtjeve za ispitivanje vodootpornosti IPX8 obično postavlja proizvođač, ali obično znači: ■Oprema je prikladna za kontinuirano uranjanje u vodu pod određenim uvjetima. Ove posebne uvjete treba specificirati proizvođač. Obično je oprema hermetički zatvorena. Međutim, kod određenih vrsta opreme to može značiti da voda može ući. Ako dođe do prodora tekućine, to bi se trebalo dogoditi samo na takav način da ne izazove štetne učinke. ■Slično IPX7 ispitivanju prodora, tekućina može sadržavati kemikalije. Također se može kondicionirati na različite temperature. ■Trajanje testa određuje proizvođač. ■Komora za ispitivanje uranjanja u vodu s ocjenom IPX8 može zadovoljiti zahtjeve ovog ispitivanja kućišta s tekućinom. |
Configuration
![]() | ![]() |
Testno područje Vanjski: promjer 600 mm * visina 1500 mm. Unutarnji držač: promjer je 1200 mm, visina je 0~1500 mm podesiva. | Postolje za noge Dno je sigurna baza za noge, koja se može učvrstiti s podom radi povećanja stabilnosti |
![]() | ![]() |
Upravljačka ploča Upravljač zaslonom osjetljivim na dodir u boji. Ugrađeni standard i program. | Sigurnosna brava Brava je 12 okruglih ručnih tlačnih brava visoke čvrstoće. Opremljen alatom za zaključavanje. |
Certifikacija
LIB kabinet za ispitivanje uranjanja u vodu prihvaća i odobrava kalibracija CE, RoHS, TUV.
Ostali proizvodi
Više proizvoda dobrodošlo na konzultacije!
Naši glavni proizvodi uključivali su temperaturne i klimatske ispitne komore, komore za koroziju, ispitivače vremenskih uvjeta, IP komore za prašinu i kišu, komore za ispitivanje ozona, komore za štetne plinove SO2 H2S, komore za hodanje.
Kontaktirajte nas sada!
Popularni tagovi: komora za ispitivanje uranjanjem u vodu, proizvođači, dobavljači, tvornica, cijena, cijena, rabljeno, specifikacija, na prodaju
Mogli biste i voljeti


















