Kontaktirajte nas
+8618700875368
br.6 Zhangba Prvo St, Xian Visoko - Tehnika Površina, Shaanxi Pokrajina
JIS D 0203 Komora za prskanje kišom
Standard: JIS D 0203
Unutarnje dimenzije (mm): 1000*1000*1000 D*Š*V
Mlaznica za kišu: 2 rupe
Uzorak do mlaznice: pribl. 400 mm
R1 Protok vode: 1,9 L/min.
R2 Protok vode: 3,3 L/min.
S1 Protok vode: 24,5 L/min
S2 Protok vode: 39,2 L/min
Naziv: JIS D 0203 Komora za prskanje kišom
Opis
LIB Environmental jedan je od profesionalnih i vjerodostojnih proizvođača komora za klimatska i ekološka ispitivanja u Kini. Opremljeni profesionalnom tvornicom, možemo vam ponuditi komoru za prskanje jis d 0203 po konkurentnoj cijeni. Sada imamo visokokvalitetnu komoru za prskanje jis d 0203 za prodaju, dobrodošli da kupite našu ispitnu komoru po niskoj cijeni i provjerite cijenu kod našeg dobavljača.
JIS D 0203 komora za prskanje kišeformuliran je u skladu sa standardom JIS D 0203 za ispitivanje vodootpornosti automobilskih dijelova, opremljen automatskim dovodom vode i uređajem za cirkulaciju vode, čime se učinkovito štedi novac.
Komora za raspršivanje vode JIS D 0203 pripremljena je prema različitim zahtjevima ispitivanja. Višenamjenski kontroler jednostavan je za rukovanje, jednom tipkom kontrolira parametre zahtjeva za testiranje i može se daljinski spojiti na PC terminal kako bi se olakšalo preuzimanje i korištenje testnih podataka. JIS D 0203 Komora za prskanje kišom uglavnom se primjenjuje za ispitivanje automobilskih dijelova.
Glavni tehnički parametar
| Ime | JIS D 0203 Komora za prskanje kišom |
| Model | R-1000JIS |
| Unutarnje dimenzije (mm) | 1000*1000*1000 D*W*H |
| Ukupne dimenzije (mm) | 1100*1460*1900 D*W*H |
| Udaljenost od uzorka do mlaznice | Otprilike 400 mm |
| Mlaznica za kišu | 2 rupe |
| Otvor za mlaznicu za kišu | Φ0.5 mm |
| R1 Brzina protoka vode | 1,9L/min. |
| R2 Protok vode | 3,3L/min. |
| Mlaznica za prskanje | 40 rupa |
| Otvor za raspršivač | Φ1,2 mm |
| S1 Protok vode | 24,5L/min |
| S2 Protok vode | 39,2L/min |
| Pritisak vode na mlaznici | {{0}}.03 ~ 0,30MPA |
| Kontrolor | Programabilna kontrola LCD zaslona u boji osjetljivog na dodir Ethernet veza, PC Link, USB |
Vanjski materijal | Čelična ploča sa zaštitnim premazom |
Više pojedinosti
![]() | |
Ispitivanje prskanja kišom Rotirajuće mlaznice za kišu i prskalice s kontrolom brzine i brzine | Prozor za gledanje Dvoslojno kaljeno staklo, posebno dizajnirana brtva, s dobrom otpornošću na udarce i sprječavanjem curenja vode. |
![]() | |
Okretnica Brzina i kut gramofona mogu se podešavati na ekranu osjetljivom na dodir, a mogu se podešavati unutar standardnog raspona. | Zaslon osjetljiv na dodir Potpuno automatska kontrola programa, može postaviti i spremiti više automatskih programa. |
Značajke
1. Standardi i prilagodbe
2. Kontrolirajte i prilagodite protok vode
3. Eliminira potrošnju vode cirkulacijskom jedinicom
4. Vodootporni konektor za napajanje u sobi za testiranje
5. Automatska opskrba vodom
6. Kontroler zaslona osjetljivog na dodir s programibilnim zaslonom u boji
7. USB i Ethernet
8. Prozor za gledanje s brisačem
9. Unutarnje osvjetljenje u prostoriji za ispitivanje
10. Sustav sigurnosne zaštite
11. CE oznaka
LIB usluga
■36 mjeseci jamstva, doživotne usluge praćenja
■Imamo profesionalni postprodajni tim, ako imate bilo kakvih pitanja tijekom rada, ponudit ćemo vam rješenja u roku od 24 sata.
■Uvjeti jamstva:
(1). Naša tvrtka će popraviti proizvod, ako su proizvod, materijal dijelova, dizajn i proizvodnja proizvoda izazvali hardverske probleme uzrokovane samim proizvodom, a ne ljudskom greškom, unutar tri godine jamstvenog roka od datuma slanja od strane kupca.
(2). Naša tvrtka popravlja proizvode, ali će naplatiti osnovne troškove rezervnih dijelova nakon jamstvenog roka, ali servis je uvijek besplatan.
Kontaktirajte nas sada
Popularni tagovi: jis d 0203 komora za prskanje kiše, proizvođači, dobavljači, tvornica, cijena, cijena, rabljeno, specifikacija, na prodaju
Mogli biste i voljeti

















