Kontaktirajte nas
+8618700875368
br.6 Zhangba Prvo St, Xian Visoko - Tehnika Površina, Shaanxi Pokrajina
IEC60529 IPX3 IPX4 laboratorijska oprema
Model:RNH-12;
Raspon temperature: Ambijentalna ~ +50 stupnjeva;
Vrijeme borbe: 0 ~ 99H59M;
Brava na vratima: elektromagnetska brava;
Brzina vrtnje stola: 1r/min (podesivo);
Napajanje:380V 50Hz;
Maksimalna buka:65 dBA;
Norma: IEC 60529, ISO20653;
Naziv: IEC60529 IPX3 IPX4 laboratorijska oprema;
Opis
LIB Environmental jedan je od profesionalnih i vjerodostojnih proizvođača komora za klimatska i ekološka ispitivanja u Kini. Opremljeni profesionalnom tvornicom, možemo vam ponuditi iec60529 ipx3 ipx4 laboratorijsku opremu s konkurentnom cijenom. Sada imamo visokokvalitetnu laboratorijsku opremu iec60529 ipx3 ipx4 za prodaju, dobrodošli da kupite našu ispitnu komoru po niskoj cijeni i provjerite cijenu kod našeg dobavljača.
IEC60529 IPX3 IPX4 laboratorijska opremaprimjenjiv je na ocjenu stupnja zaštite kućišta elektroničkih uređaja i proizvoda. Cilj mu je ispitati vodootpornost kućišta ispitivanjem štetnog učinka na uređaj kada voda uđe u kućište.
IPX3 IPX4 Rainfall Tester za provjeru zaštite od prodora vode za provjeru stupnjeva zaštite IPX3 "Zaštita od prskanja vode" i IPX4 "Zaštita od prskanja vode"
Specifikacija
| Ime | IEC60529 IPX3 IPX4 laboratorijska oprema |
| Model | RNH-34 |
| Unutarnje dimenzije (mm) | Prema veličini IPX3X4 oscilirajuće cijevi |
| Ukupne dimenzije (mm) | neizvjesno |
| Radijus oscilirajuće cijevi | 200 mm, 400 mm, 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1400 mm, 1600 mm |
| Kut zakretanja oscilirajuće cijevi | 0 do ±180 stupnjeva Podesivo |
| Promjer rupe za prskanje | φ0.4 mm |
| Razmak rupa | 50 mm |
| Brzina rotacije gramofona | 1r/min Podesivo |
| Kontrolor | Kontroler zaslona osjetljivog na dodir s programibilnim zaslonom u boji, Ethernet, USB (opcija) |
| Kontrola pritiska vode | Mjerač protoka |
| Prozor za promatranje | Nema stambenog prostora |
| Sustav vodoopskrbe | Spremnik za vodu, pumpa za povišenje tlaka, automatska opskrba vodom, sustav za pročišćavanje vode |
| Materijal interijera | SUS304 nehrđajući čelik |
| Vlast | AC380V |
Detalji Prednost
![]() | |
| Komponente kontrolera Stroj za ispitivanje vodootpornosti na kapanje opremljen je PLC-om i inteligentnim sustavom upravljanja zaslonom osjetljivim na dodir | Oscilirajuća cijev 1200 (IPX3), 3600 (IPX4) ili korisnički definirano 4s za 2*1200, 12s za 2*3600 ili korisnički definirano |
![]() | |
Okretnica Brzina okretne ploče 1-5r/min (podesiva) Opremljen vodootpornim napajanjem | Prilagodite i izborno 200 mm, 400 mm, 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1400 mm, 1600 mm |
Sukladno standardima
IEC 60529-2013 "Stupnjevi zaštite koje osigurava kućište (IP kod)" IPX1, IPX2, IPX3, IPX4, IPX5, IPX6 i IPX7
IEC 60598-1-2017 "Svjetiljke-Part1: Opći zahtjevi i ispitivanja"
Laboratorijska oprema za testiranje padalina bez kućišta
voda koja kaplje na stupnju IPX1 i IPX2
prskanje vodom i prskanje u stupnju IPX3 i IPX4.
vodeni mlaz u stupnju IPX5 i IPX6
privremeno uranjanje u vodu na stupanj IPX7
Sigurnosna zaštita
iec60529 ipx1 ipx2 ingress tester opremiti zaštitu redoslijeda faza, zaštitu od curenja, zaštitu od nedostatka vode, zaštitu od abnormalnosti
Kontaktirajte nas za informacije o agenciji
Popularni tagovi: iec60529 ipx3 ipx4 laboratorijska oprema, proizvođači, dobavljači, tvornica, cijena, cijena, rabljeno, specifikacija, na prodaju
Mogli biste i voljeti















