Kontaktirajte nas
+8618700875368
br.6 Zhangba Prvo St, Xian Visoko - Tehnika Površina, Shaanxi Pokrajina
IPX1 IPX2 Ispitna komora za prskanje kišom
Model:R-800,R-1200;
Raspon temperature: Ambijentalna ~ +50 stupnjeva;
Vrijeme borbe: 0 ~ 99H59M;
Brava na vratima: elektromagnetska brava;
Brzina vrtnje stola: 1r/min (podesivo);
Napajanje:380V 50Hz;
Maksimalna buka:65 dBA;
Norma: IEC 60529, ISO20653;
Naziv: IPX1 IPX2 komora za ispitivanje prskanja kišom;
Opis
LIB Environmental jedan je od profesionalnih i vjerodostojnih proizvođača komora za klimatska i ekološka ispitivanja u Kini. Opremljeni profesionalnom tvornicom, možemo vam ponuditi ipx1 ipx2 ispitnu komoru za prskanje kišom po konkurentnoj cijeni. Sada imamo visokokvalitetnu komoru za testiranje kišnog spreja ipx1 ipx2 za prodaju, dobrodošli da kupite našu komoru za testiranje po niskoj cijeni i provjerite cijenu kod našeg dobavljača.
IPX1 IPX2 ispitna komora za prskanje kišomdizajniran je u skladu s klauzulom 14.2.1 i 14.2.2 IEC60529. Primjenjuje se za simulaciju uvjeta okomitog kapanja i kapanja s nagibom od 15 stupnjeva, a zatim za provjeru mogu li proizvodi (elektronika, rasvjetna tijela, električne komponente, auto dijelovi itd.) zadovoljiti zahtjeve. Bez kućišta IPX1 IPX2 oprema se može prilagoditi prema veličini ispitnog uzorka.
Značajka
●Komora za testiranje raspršene vode po narudžbi za IPX1 i IPX2 testiranje,
● Veličina ploče za kapanje je 1400*1400 mm,
●Otvor mlaznice je Φ0.4mm,
●Udaljenost mlaznice za kapanje je 20 mm,
●Uzorak može biti veći od 50 kg.
Parametri
| Ime | IPX1 IPX2 Ispitna komora za prskanje kišom |
| Model | RNH-12 |
| Unutarnje dimenzije (mm) | 1400(D)*1400(W) |
| Ukupne dimenzije (mm) | 1600(D)*1600(W)*2500(H) |
| Radijus oscilirajuće cijevi | Vrsta ladice Drtip |
| Promjer rupe za prskanje | φ0.4mm |
| Razmak rupa | 20 mm |
| Brzina rotacije gramofona | 1r/min Podesivo |
| Kontrolor | Kontroler zaslona osjetljivog na dodir s programibilnim zaslonom u boji, Ethernet, USB (opcija) |
| Kontrola pritiska vode | 1+/-0,5 mm/min za IPX1; 3+/-0.5 mm/min za IPX2 |
| Prozor za promatranje | Nema stambenog prostora |
| Sustav vodoopskrbe | Booster pumpa, sustav za pročišćavanje vode |
| Materijal interijera | SUS304 nehrđajući čelik |
| Vlast | AC380V |
Detaljni dizajn
![]() | |
| Kontrolor Odvojeni sustav upravljačkog ormara, može se postaviti prema standardnim postupcima, jednostavan rad | Stalak za uzorke Podesivi stalak za uzorke koji ispunjava IPX1 i IPX2 zahtjeve testiranja |
| |
Sustav filtriranja vode Može filtrirati nečistoće u vodi iz slavine, učinkovito spriječiti blokadu opreme | Posuda za kapanje Podesiva posuda za kapanje kako bi zadovoljila zahtjeve za testiranje IPX1 i IPX2 |
IP uređaji za testiranje
●Potpuni IPX1 do IPX8 IP ispitni uređaj
●Pogodno za izgradnju cjelokupnog IP ispitnog sustava za laboratorij
●IPX1X2 test kapanja vode, voda kaplje okomito
●IPX3X4 test raspršene vode, ukupno 8 komada oscilirajućih cijevi
●Radijus je 200 mm, 400 mm, 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1400 mm, 1600 mm
●IPX5X6 test mlazom vode
●IPX7 IPX8 Test uranjanja u vodu
Naše usluge
Veliki stroj za testiranje kiše za zaštitu od prodora pruža rješenje na jednom mjestu.
Ako u budućnosti budete imali problema tijekom procesa testiranja, obećavamo da ćemo vam odgovoriti u roku od 24 sata, a rješenje dostaviti u roku od 1-3 radnih dana.
Možemo ponuditi radni video i engleski radni priručnik. Možemo osigurati video-konferenciju. Ako kupci zahtijevaju uslugu na licu mjesta.
Podržavamo Build IP Laboratory
Popularni tagovi: ipx1 ipx2 ispitna komora za prskanje kišom, proizvođači, dobavljači, tvornica, cijena, cijena, rabljeno, specifikacija, na prodaju
Mogli biste i voljeti
















