Kontaktirajte nas
+8618700875368
br.6 Zhangba Prvo St, Xian Visoko - Tehnika Površina, Shaanxi Pokrajina
Ispitivač kapi vode
Model:RNH-12;
Raspon temperature: Ambijentalna ~ +50 stupnjeva;
Vrijeme borbe: 0 ~ 99H59M;
Brava na vratima: elektromagnetska brava;
Brzina vrtnje stola: 1r/min (podesivo);
Napajanje:380V 50Hz;
Maksimalna buka:65 dBA;
Norma: IEC 60529, ISO20653;
Naziv: IPX1 IPX2 Stroj za ispitivanje kapi vode;
Opis
LIBispitivač kapljica vodeje testiranje fizičkih i drugih povezanih svojstava proizvoda u okruženju simulirane kiše, kao što su elektronički i električni proizvodi, svjetiljke, električni ormarići, električne komponente. Automobili.motocikli i njihovi dijelovi i komponente.
Nakon testa, kroz test kako bi se utvrdilo ispunjavaju li performanse proizvoda zahtjeve kako bi se olakšao dizajn proizvoda, poboljšanje, testiranje.
Specifikacija
| Ime | Ispitivač kapi vode |
| Model | RNH-12 |
| Unutarnje dimenzije (mm) | 1400(D)*1400(W) |
| Ukupne dimenzije (mm) | 1600(D)*1600(W)*2500(H) |
| Radijus oscilirajuće cijevi | Vrsta posude za kapanje |
| Promjer rupe za prskanje | φ0.4 mm |
| Razmak rupa | 20 mm |
| Brzina rotacije gramofona | 1r/min Podesivo |
| Kontrolor | Kontroler zaslona osjetljivog na dodir s programibilnim zaslonom u boji, Ethernet, USB (opcija) |
| Kontrola pritiska vode | 1+/-0,5 mm/min za IPX1; 3+/-0,5 mm/min za IPX2 |
| Prozor za promatranje | Nema stambenog prostora |
| Sustav vodoopskrbe | Booster pumpa, sustav za pročišćavanje vode |
| Materijal interijera | SUS304 nehrđajući čelik |
Detalji Prednost
|
|
|
| Kontrolor
Neovisni upravljački ormarić, programabilan, jednostavan rad |
Okretnica Prema standardima ispitivanja IPX1 i IPX2, kut i visina se mogu podesiti |
|
|
|
|
Sustav filtriranja vode Filtrirajte nečistoće u vodi kako biste spriječili začepljenje i produžili životni vijek opreme |
Posuda za kapanje Prilagodite protok i razinu vode prema standardima ispitivanja |
Testni standardi
●Kućište IPX1 nema zahtjev za kišnu komoru, voda koja kaplje (okomito padajuće kapi) neće imati štetan učinak. Trajanje testa: 10 minuta, što odgovara 1 mm / minuti.
●IEC60529 ipx2 zahtjev za ispitnu komoru za prskanje kišom Vertikalno kapanje vode neće imati štetan učinak kada je kućište nagnuto pod kutom do 15 stupnjeva u odnosu na svoj normalni položaj. Trajanje testa: 10 minuta (2,5 min u svakom od 4 fiksna položaja nagiba). Voda ekvivalentna 3 mm/minuti.
Značajke
1. Za IPX1 i IPX2 testiranje
2. Usvaja strukturu za montažu na zid, u potpunosti ispunjava zahtjeve IEC60529.
3. Kućište i okretna ploča izrađeni su od nehrđajućeg čelika SUS304, kako bi se osigurala nehrđajuća dugotrajna uporaba.
4. Uređaj za testiranje IPX1 i IPX2 opremljen mjeračem protoka, može precizno ručno podesiti mjerač protoka.
5. Konusne mlaznice izrađene su od mesinga i lako se mijenjaju. Zaštitni poklopac od nehrđajućeg čelika ispod mlaznica može zaštititi korisnika od bilo kakvih ozljeda.
6. Opremite filtrom visoke točnosti, filtarski element se može redovito mijenjati.
7. Ploča za kapanje može se podići i automatski će se zaustaviti na poziciji od 200 mm iznad ispitnog uzorka.
8. Kontrolni sustav: 7 inčni zaslon osjetljiv na dodir + Panosonic PLC.
9. Izrada po mjeri
Specijalizirani smo za proizvodnju svih vrsta IPX1 do IPX8 vodootpornih testera.
Popularni tagovi: tester za ispitivanje pada vode, proizvođači, dobavljači, tvornica, cijena, cijena, rabljeno, specifikacija, za prodaju
Mogli biste i voljeti
















