Kontaktirajte nas
+8618700875368
br.6 Zhangba Prvo St, Xian Visoko - Tehnika Površina, Shaanxi Pokrajina
JISD0203 Komora za zaštitu okoliša
Standard: JIS D 0203
Unutarnje dimenzije (mm): 1000*1000*1000 D*Š*V
Mlaznica za kišu: 2 rupe
Uzorak do mlaznice: pribl. 400 mm
R1 Protok vode: 1,9 L/min.
R2 Protok vode: 3,3 L/min.
S1 Protok vode: 24,5 L/min
S2 Protok vode: 39,2 L/min
Naziv: JISD0203 Komora za zaštitu okoliša
Opis
Test odredbe dnevnog standardaJISD0203 Komora za zaštitu okoliša, u normalnoj upotrebi ispitnog komada, u skladu s uvjetima u sljedećoj tablici za testiranje, istražite dijelove otpornosti na vlagu, vodootpornost, drenažu ili promjene performansi.
Specifikacija
| Ime | JISD0203 Komora za zaštitu okoliša |
| Model | R-1000JIS |
| Unutarnje dimenzije (mm) | 1000*1000*1000 D*W*H |
| Ukupne dimenzije (mm) | 1100*1460*1900 D*W*H |
| Udaljenost od uzorka do mlaznice | Otprilike 400 mm |
| Mlaznica za kišu | 2 rupe |
| Otvor za mlaznicu za kišu | Φ0.5 mm |
| R1 Brzina protoka vode | 1,9L/min. |
| R2 Protok vode | 3,3L/min. |
| Mlaznica za prskanje | 40 rupa |
| Otvor za raspršivač | Φ1,2 mm |
| S1 Protok vode | 24,5L/min |
| S2 Protok vode | 39,2L/min |
| Pritisak vode na mlaznici | {{0}}.03 ~ 0,30MPA |
Materia | SUS 304 čelična ploča, A3 čelična ploča |
pojedinosti
![]() | |
Mlaznica za kišu | Inspekcijski prozor |
![]() | |
Okretnica | Kontrolor |
Ispitivanje vlage
M1: Istražite performanse dijelova u odnosu na vlagu.
M2: Istražite performanse dijelova u uvjetima visoke temperature i vlage.
Ispitivanje prskalica
R1:Istražite performanse dijelova u dodiru s kapljicama vode.
R2:Istražite performanse dijelova pod neizravnom izloženošću vjetru, kiši ili prskanju.
Bilješka
Za ispitivanje raspršivačem i ispitivanje raspršivanjem, uzorak se postavlja na udaljenosti od oko 400 mm od ispusne cijevi s raspršivačem ili mlaznicom za raspršivanje, s osi kao središtem, a ispusna cijev se rotira u omjeru od oko 23 riječi u minuti.
Popularni tagovi: jisd0203 komora za zaštitu okoliša, proizvođači, dobavljači, tvornica, cijena, cijena, rabljeno, specifikacija, na prodaju
Mogli biste i voljeti

















