Kontaktirajte nas
+8618700875368
br.6 Zhangba Prvo St, Xian Visoko - Tehnika Površina, Shaanxi Pokrajina
JIS D0203 Komora za prskanje kišom
Standard: JIS D 0203
Unutarnje dimenzije (mm): 1000*1000*1000 D*Š*V
Mlaznica za kišu: 2 rupe
Uzorak do mlaznice: pribl. 400 mm
R1 Protok vode: 1,9 L/min.
R2 Protok vode: 3,3 L/min.
S1 Protok vode: 24,5 L/min
S2 Protok vode: 39,2 L/min
Naziv: JIS D0203 Komora za prskanje kišom
Opis
LIB Environmental jedan je od profesionalnih i vjerodostojnih proizvođača komora za klimatska i ekološka ispitivanja u Kini. Opremljeni profesionalnom tvornicom, možemo vam ponuditi jis d0203 komoru za prskanje kišom po konkurentnoj cijeni. Sada imamo visokokvalitetnu komoru za prskanje jis d0203 za prodaju, dobrodošli da kupite našu komoru za testiranje po niskoj cijeni i provjerite cijenu kod našeg dobavljača.
JIS D0203 komora za prskanje kiše, JIS D0203 uglavnom metoda ispitivanja otpornosti na mokru i vodu automobilskih dijelova, ispitivanje performansi dijelova na relativnu vlažnost, performansi na visokim temperaturama, performansi prihvaćanja vjetra i kiše ili prskanja, jake performanse otpornosti na vodu, performanse odvodnje
Glavni tehnički parametar
| Ime | JIS D0203 Komora za prskanje kišom |
| Model | R-1000JIS |
| Unutarnje dimenzije (mm) | 1000*1000*1000 D*W*H |
| Ukupne dimenzije (mm) | 1100*1460*1900 D*W*H |
| Udaljenost od uzorka do mlaznice | Otprilike 400 mm |
| Mlaznica za kišu | 2 rupe |
| Otvor za mlaznicu za kišu | Φ0.5 mm |
| R1 Brzina protoka vode | 1,9L/min. |
| R2 Protok vode | 3,3L/min. |
| Mlaznica za prskanje | 40 rupa |
| Otvor za raspršivač | Φ1,2 mm |
| S1 Protok vode | 24,5L/min |
| S2 Protok vode | 39,2L/min |
| Pritisak vode na mlaznici | {{0}}.03 ~ 0,30MPA |
| Kontrolor | Programabilna kontrola LCD zaslona u boji osjetljivog na dodir Ethernet veza, PC Link, APP |
Materia | SUS 304 čelična ploča, A3 čelična ploča |
Više pojedinosti
![]() | |
Ispitivanje prskanja kišom JIS D0203 kišna komora za automobile u skladu s JIS D0203 standardnom okomitom rotirajućom cijevi klatna | Prozor za gledanje Dvoslojno kaljeno staklo, posebno dizajnirana brtva, s dobrom otpornošću na udarce i sprječavanjem curenja vode. |
![]() | |
Okretnica Opremljen vodootpornim napajanjem, brzina gramofona se može podesiti | Kontrolor Potpuno automatska kontrola programa, može postaviti i spremiti više automatskih programa. |
Značajke
Značajka Prednost
1. JIS D0203 komora za raspršivanje vode za auto dijelove prikladna za test alkohola R1R2/S1/S2 u japanskom standardu JIS D0203.
2. Školjka je izrađena od čelične ploče SUS304, a površina je poprskana bojom kako bi se spriječio statički elektricitet.
3. Unutarnja komora i okretna ploča izrađeni su od ploče od nehrđajućeg čelika A3 kako bi se osiguralo da dugo neće hrđati.
4. Kutijasta struktura; dolazi sa spremnikom za vodu za cirkulaciju vode; plovni ventil razine vode ugrađen je u spremnik za vodu, koji automatski kontrolira unos vode i ima detekciju alarma niske razine vode.
5. Na vratima se nalazi prozirni prozor za promatranje, au kutiju je ugrađena LED svjetleća lampa kako bi se olakšalo promatranje unutarnjih uvjeta ispitivanja.
6. Pomoću oportunističkog motora, brzina okretne cijevi, kut se mogu točno podesiti (postaviti izravno na dodirnom zaslonu)
Ostali zahtjevi za testiranje
1. Temperatura vode u testu uranjanja D1 trebala bi biti niža od temperature uzorka za više od 10 stupnjeva.
2. JIS D0203 komora za ispitivanje kišom zatvorena posuda treba se koristiti za ispitivanje vlage.
3. Uzorak s ventilacijskim ili odvodnim otvorom na konstrukciji također se može ispitati nakon brtvljenja izlaza prema potrebi
>>>Kontaktirajte nas sada
Popularni tagovi: jis d0203 komora za prskanje kiše, proizvođači, dobavljači, tvornica, cijena, cijena, rabljeno, specifikacija, na prodaju
Mogli biste i voljeti
















